KONST / Litografier / Färglitografi 12848017
nr 1284 8017
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Torg, signerad. Ej numrerad, 33x25 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:10:03
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg